Realizacja zadania

Realizacja zadania- firma remontowa Juwi Remont Wrocław

Realizację zadania poprzedza bezpłatna wycena prac, która jest po naszej stronie. Po zaakceptowaniu warunków, harmonogramu, wspólnym ustaleniu terminów rozpoczęcia prac, przechodzimy do realizacji zadania.

1) Sprawdzamy/pomagamy uzupełnić dokumentację prac remontowych (jeśli jest tylko niezbędna do rozpoczęcia prac)

2) Przygotowujemy materiały. Posiadamy auto transportowe oraz kierowcę, który może przywieźć Państwa materiały lub umawiamy się na kupno materiałów przez naszą firmę (na Państwa materiały nie nakładamy żadnej prowizji) . Możecie Państwo  również zlecić nam w 100% dowóz materiałów wysyłając jedynie zdjęcia poszczególnych elementów które chcecie wykorzystać przy remoncie swojej inwestycji.

3) W dzień rozpoczęcia prac zabezpieczamy miejsce wykonywania prac oraz przywozimy niezbędne narzędzia.

4) Główne wykonanie zadania- wykonujemy pracę zgodnie z harmonogramem prac,  pilnując dokładnie terminów realizacji.
Miejsce pracy codziennie jest sprzątane, tak by nie było uciążliwe dla pracowników, pobliskich sąsiadów.

5) Koniec prac. Wraz z Państwem sprawdzamy staranność wykonanej usługi.

Remont mieszkania

Jestem bardzo zadowolony z remontu mieszkania. Cena konkurencyjna do pozostałych oferentów, chłopcy wyrobili się 2 tygodnie przed czasem. Kontakt z kierownikiem bardzo dobry, bez problemu zrobione przeróbki i moje nowe pomysły które wyszły w trakcie bez podwyższania cen. Zdecydowanie polecam każdemu takich fachowców do remontu!

Jakub Kadłubek

Jakub Kadłubek

Remont salonu kosmetycznego

Myślałam, że to ja jestem perfekcyjna w swojej pracy. Remont mogę porównać w swoim zawodzie do manicure. Panowie z brygady najpierw dokładnie wysprzątali lokal, następnie zabrali się do prac, kończąc na dokładnym malowaniu jak to na salon kosmetyczny przystało, lecz tym razem ścian.
Zdecydowanie polecam i pozdrawiam pana Krzysia, Rafała,Pawła, Andrzeja i Adama. Panowie! Jesteście cudowni!!!!!!!
Jest to już trzecia ekipa w tym salonie. Poprzednie były zazwyczaj półtrzeźwe.Szczęście móc na Was trafić! Polecam

Daria Osińska

Remont domu i tarasu

Zwracam honor

Umówiłem się z Panem Rafałem, że chłopcy nie zdążą z remontem przed zimą. Na moje szczęście przegrałem zakład. Dokładnie 27 dni roboczych zajęły 2 łazienki, kuchnia, salon, schody, sypialnia, 4 pokoje i poddasze. Elektryka, hydraulika, ogrzewanie, gładzie, podłogi, schody i dużo by wymieniać. Efekt prac widoczny z dnia na dzień. Pierwszy raz spotkałem się z taką ekipą. Polecam

Zbigniew Wierch

Miła atmosfera pracy, szybkie postępy i dobra cena, miesiąc dobrego humoru w domu.  Nie mogę się doczekać przeprowadzki, żeby znowu Was spotkać. Dziękuję jeszcze raz Panowie :)))!

Magda Grzondko

Mija drugi rok od remontu. Cieszyłem się panie Krzyśku, że dostałem gwarancję na pracę. Na szczęście się nie przydała. Gratuluję pracy

Janusz Popławski

Remont lokalu usługowego

Dopiero zaczynam z biznesem, ale chciałbym tak jak Wy mieć usługi.

Wysoki poziom, dobra cena, zgrani pracownicy z uśmiechem. Nic dodać, nic ująć. Pełen profesjonalizm, Serdecznie polecam wszystkim, którzy tylko myślą o remoncie Juwi.

Artur Nowaczyk

Remont mieszkania 2 pok.

Czy są rzeczy na których się nie znacie? Jestem mile zaskoczona. Wszystkie usługi wykonane naprawdę starannie. Nie musiałam się fatygować do kominiarza czy gazownika. Pan Krzysiek wszystko załatwił. Chodząca encyklopedia w tematyce wykończenia wnętrz. Pozwolenia na mieszkania komunalne w 2 tygodnie, kominiarz, projektant i gazownik na drugi dzień. Jestem pod wrażeniem! Oczywiście polecam!

Aleksandra Łupek

Remont kawalerki 39m2

To było jak w tym programie telewizyjnym:

1) Weszli

2) zrobili

3) wyszli

Remont trwał  równe 5 dni. Zdążyłem jeszcze kupić meble przed wyjazdem z Polski. Mega! Rekomenduje Wasze prace i na pewno będę was polecał złote rączki!

Damian Jastrzębski

Kompleksowy remont domu 140m2

Teraz po czasie przyznam się, że nie wierzyłam w panów. Wasza oferta cenowa była korzystniejsza o 10-15 % w porównaniu z innymi firmami budowlanymi.

Teraz wiem, że żyję! Tak mi odstawiliście chłopaki chatę, że póki co nie myślę o wakacjach. Gdzie mi będzie lepiej? i te pomysły pana Jaśka! bomba, jestem wami zachwycona, polecam was każdej sąsiadce ale tylko mieszkającej blisko, żebym mogła przychodzić na kawę! Do zobaczenia ;-))))

Ewa Dobrzańska

Mój drugi remont

To już mój drugi remont.

Napiszę tutaj nie polecenie, tylko moją naukę dla innych.

Kupiłem 2 mieszkania pod wynajem dla studentów w okolicy placu grunwaldzkiego. W tej kamienicy, tylko inne piętra.

Szukając fachowca do remontu, dostałem 4 oferty. (chodzi o mieszkanie deweloperskie)

1) Nazwijmy to pan Zenek- super zrobi, korzystna cena (UWAGA 40-50% CEN KONKURENCJI)

2)Juwi remont, dobra cena, już bliższa rynkowej, fachowa obsługa

3,4) pozostałe 2 firmy. Jedna dosłownie o parę złotych tańsza od Juwi. Druga droższa też o niewielką kwotę. Ale nie podobała mi się tu obsługa oraz kontakt.

Finalnie wybrałem pana Zenka (nie wiem co mnie podkusiło) i Firmę Juwi remont, żeby zrobili remont w tym samym czasie (zależało mi żeby we wrześniu, najdalej w połozie września już wynająć dwa mieszkania)

1) Pan zenek jeszcze dłubie mieszkanie choć mamy już grudzień. Miał kolegę nazwijmy go Zbyszek, czasami nie przyszli, czasami sam pan Zenek przyszedł porobić. Ogólnie sprawa wygląda tak, remont mi taniej nie wyszedł . Miało być 10 tys. Pan Zenek robi już pół roku i muszę dokładać bo mówi, że wydał i nie ma na rachunki. Za transport materiałów musiałem zapłacić ja. Wnoszenie materiałów pan zenek nie da rady bo jest starszy i nie ma siły (na szczęście wziąłem studentów do pomocy – dodatkowe koszty) Innej firmy już nie opłaca mi się wpuszczać na budowę. Generalnie choć pan zenek jest miły i czasami tylko piwko chlapnie, bo jak stwierdził na sucho źle robota idzie, to porażka. Wydałem 10 tys. plus dodatkowe zaliczki 4800  + ok 1400  transport + pare obiadów, wode oraz opłacenie studentów jakieś 17 tysięcy za remont (samą robociznę bez materiałów!!!!!) Umowy nie mam a mieszkanie w połowie jest skończone. (Imię celowo zmieniłem)

2) Przyszła firma Juwi, zrobili, poszli i już zapomnieli że było takie zlecenie. Mieli swojego busa, kierowcę, ekipę do wnoszenia.

Dzięki uprzejmości przewieźli i wnieśli jeszcze Panu Zenkowi parę razy materiały.

Koszt tej pracy 18 tysięcy (w tym zawarty już transport, który okazał się gratis) i przez wrześniem miałem gotowe mieszkanie, oczywiście teraz je wynajmuję i już zarobiłem.

Jak mówi chytry dwa razy traci albo Mądry Polak po szkodzie

Podsumowując:

-nie zaoszczędziłem,

-straciłem wbrew pozorom,

-przekombinowałem.

Prac nie mogę jeszcze porównać bo Pan Zenek jeszcze nie skończył, ale już poprawki miał do zrobienia, bo nie czyta projektów.

Polecam Juwi , polecam profesjonalizm jeśli nie chcecie się denerwować, trzymajcie się z daleka od Pana Zenka, Józka czy innego uprzejmego pana dłubaka.

 

Arkadiusz Musiałek

Szczerze polecam

Szczerze, z całego serca Was polecam! Świetna praca panowie, mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na projektach!

Sandra

Pełen profesjonalizm

Panie Rafale, panie Krzysiu, Pełen profesjonalizm!

Jagoda Śledź

Parę dobrych epitetów

Ładnie, szybko, tanio, starannie, z humorem. Mogłabym tak się rozpisywać, ale po co to robić.

Bardzo szanuję waszą pracę. Jeszcze raz dziękuję za wszystko.

Monika Ratajczyk

Lepiej być nie może.

To, że starannie to wyczytałam ze wcześniejszych, że profesjonalnie też wiedziałam 😀 ale to że udało wam się upchnąć jeszcze bidet obok kibelka i da się z niego korzystać- SZACUN! zapraszam na kawę! Dzięki Pan Jacek :))))))))))))))))

Ewelina Michowalska

Polecam

Bardzo polecam zespół Pana Krzyśka i Pana Rafała. Godna zaufania ekipa.

Szymon

kuchnia

Dziękuję za zrobienie kuchni. Dużo waszych porad się sprawdziło. Teraz jest gdzie gotować.

Barbara Płąka

Mieszkanie 2 pok

polecam wszystkim tę firmę budowlaną

Krystyna Wojtkowicz

Zgrany zespół

Miałem kontakt z polecenia. Zgrana brygada. Mam wrażenie, że pracownicy potrafią czytać sobie w myślach.

Art

Łazienka na medal

Super robota, polecam

mm34

Mamy wymarzone mieszkanie

Serdeczne dzięki dla Pana Rafała, Pana Krzysia i całej ekipy. Mamy swoje wymarzone mieszkanie.

Pozdrawiamy,

Monika, Tomasz, Julcia i Antek

10 marca 2018