O nas


Nasza wieloletnia obecność, jako firmy remontowej, na wrocławskim rynku usług budowlanych i wykończeniowych jest oczywiście przyczynkiem do kumulacji doświadczeń, wdrażania nowych rozwiązań i wykorzystywania w swoich pracach nowoczesnych narzędzi i materiałów, co z kolei przekłada się na wysoką jakość realizowanych zamierzeń inwestycyjnych klientów indywidualnych i różnorodnych podmiotów z Wrocławia i okolic. Jednak obok tych niewątpliwych walorów, równie istotna jest rzetelność w realizacji danego przedsięwzięcia, terminowość podjętych prac, a także niezmienność ustalonych cen oraz nienaganna czystość wnętrz po ich zakończeniu.

A zatem, czy możemy siebie określić, jako najlepsza firma remontowa i wykończeniowa we Wrocławiu? Nie nam to oceniać, to inwestorzy decydują, jak jesteśmy postrzegani oraz niewątpliwie rosnąca skala kolejnych zamówień. Co więc proponujemy potencjalnym klientom? W ramach wykonywanych usług w domach, mieszkaniach, biurach czy też obiektach handlowych i gospodarczych realizujemy:

  • remonty – kompleksowe prace hydrauliczne, elektryczne, gazowe i typowo budowlane (wyburzanie ścian i stawianie nowych, tynkowanie, wykonanie posadzek samopoziomujących, osadzanie ościeżnic okien i drzwi itp.),
  • wykończenia – wykonanie instalacji wod-kan. i elektrycznych, gładzi, sufitów podwieszanych, położenie płytek i parkietów, malowanie ścian i wiele innych koniecznych w danym zleceniu.

Ewentualną realizację potrzeb inwestycyjnych poprzedza bezpłatna i niezobowiązująca wycena. Zgodnie z podjętym zadaniem remontowym i wykończeniowym zapewniamy krótki czas oczekiwania na rozpoczęcie prac, niezbędne materiały w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, a także ich bezkosztowy transport oraz wysoko wykwalifikowane ekipy remontowe z ubezpieczeniem OC. Co więcej, jeśli jest takie oczekiwanie, zajmujemy się wszelkimi formalnościami urzędowymi zarówno poprzedzającymi inwestycję, jak i powykonawczymi. Niezależnie od charakteru i zakresu prac budowlanych, remontowych i wykończeniowych każde zlecenie traktowane jest przez nas priorytetowo, a już zrealizowane objęte są 36-miesięczną gwarancją powykonawczą.

Opinie naszych klientów:

Ocena 5/5

Szczerze mówiąc, szacun dla Was, to jak sprytnie ukryliście te rury od wody nigdy by mi do głowy nie przyszło. Ja wiem, że do mieszkania w starej kamienicy trzeba się przyzwyczaić, ale dzięki Wam jest o wiele lepiej, choć to mało powiedziane. Całość – piątka z plusem.

12 kwietnia 2018 r.

Autor:

Ocena 5/5

Chciałabym podziękować za pomoc w załatwieniu wszelkich formalności z dokumentami i w ogóle za remont. Świetnie poradziliście sobie ze ścianą, nie dość, że szybko, to jeszcze bez nadmiernego hałasu.

12 maja 2018 r.

Autor:

Ocena 5/5

Polecam każdemu firmę Juwi z Wrocławia, perfekcyjna robota, a przy tym nie musiałam martwić się o przywóz materiałów do mojej łazienki. Ba, nawet ich cena jest rewelacyjna (po cichu sprawdzałam, jaką ja bym uzyskała). Dzięki i życzę, jak najwięcej klientów.

16 stycznia 2018 r.

Autor:

Średnia ocena: 5 (100 %)
Na podstawie: 3 ocen

17 lipca 2017